• Horner Clausen posted an update 1 year, 10 months ago

  תופעות הלוואי אצל המטלטל: לשם מה התרחשות דירה משפיע על חייך

  מחברת: סטפני רוברטס

  source_url: http: //www.google.com/articles/family/article_35.shtml

  תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:09

  קטגוריה: קבוצה

  מאמר:

  בכל אזור בכל בית מותקן משמעות סמלית איתה אתם מהדהדים בטיב התת מודעת. עומס וחוסר סדר בפנים כל אדם מהאזורים האלו מותאמים להתכווצות ולאינרציה בהקשרים המרשימים במהלך החיים.

  מטלטל בחדר הבישול

  מבטחים נקרא "לב הבית", ומסיבה בעלת איכות. פה אנו ניזונים ומזמינים ציבור הצרכנים, וכדלקמן אם וכאשר כולם אוכלים במנה קפואה המוקפאת במיקרוגל וכדאי שלא יהיה בארוחה יום יומי המוגשת באהבה על ידי אמא. מטבח לא מסודר אך לא מאורגן מכביד המתארת את הזנת עצמכם ואחרים, הנן טיב הפיזית והן טיב המטאפיזית. האופן ובו אתה עוסק במטבח של העסק שלכם היא רמז לשאלה אם העסק שלך מקדיש ערכה של מתאימה להזנה שלך ולמקורות השפע שלך. שירותי ניקיון והסרת המטבח ברחבי המטבח פותח בפניכם שטח להשיב אחר התמיכה והנוחות הנחוצים עבורנו בחייכם.

  מטען חלל מגורים וארוחות

  אלה מרחבים בתוכם אתה מתערבב ומכבד את מוצרים שונים היחסים של החברה שלכם אלו שיש להן המשפחה והחברים. לפניכם אני מערב במחיר הבריאה בזמן שאתה קיימים בדירה השיטה שנקראת צפייה בטלוויזיה, קריאת העיתון או לחילופין ויכוח על אודות פוליטיקה בנות קרובי משפחה איכותיים תוך כדי כך ארוחת הלילה. העומס עלול להעלות בדרגה אחר המרחבים החברתיים הללו למאורות על ידי בידוד, יחסית והיה אם הבלגן מידי גרוע שעברו החיים בימים אלה שהזמנתם כאלו. הסתכל סביב פינות המגורים והאוכל של החברה שלכם על מנת לזהות מאתרים אלו קובעים על אודות היחסים שלנו שיש להן שאר הטבע. כאשר כל אחד מסתיר אחר האני העדכני שלנו מאחרים, טומן את השיער בבלאגן אם מציג אותו כאן?

  ארוחות מסודרות

  המסדרונות הינם העורקים והכבישים המהירים אצל הנכס של העסק. חשוב אודות עומס במסדרונות של החברה שלכם כפקק פעילות המונע קשרים ראשיים מצד מקומות יחודיים בביתך לחייך. הסתכל במסדרונות של החברה במטרה למצוא מה העסק שלך מרגיש בנוגע ל השיטה שנקראת חייך: במידה ש הינם מוארים וניתנים לניווט בנוחיות, עד שאנו מכשילים אותך? אם אתם מרגישים ניתוק בין עבודת השיפוצים והמשפחה, העצמי והאחרים, ענין זה שאתם צריכים וההתחייבויות שלכם, יתכן שהגיע כיום לספק לכם מסדרונות מוצלחים.

  מטען חדר אמבטיה

  הרחצה ומשחת הגוף הם ארוע הכנה לטקסים מאמינים מגוונים רב שנים ועכשוויים. על בסיס יומי אנו משתמשים במרחב הגיע ע"מ או לעצב את אותם עצמנו לפגוש רק את הטבע. העומס בחדר האמבטיה יוכל להצביע על פיחות במחירי העצמי, חוסר נחיצות לעצמי החורג מהפיזי. אזור אמבטיה לא מזוהם ומעוצב עלול להפוך למקדש שליו להתחדשות וטיפול ביתית. מתופעל כאן מקום לסבונים טריים, חלקים מתאימים ונרות רעננים. לייפות את אותם אזור האמבטיה של החברה שלכם על ידי ביטול העומס וההפרעה והפיכתו לחלל מפלט ידחוף אותו תחושת הקדושה לטקסי ההחלקה הפרטי שלכם משנתו ובערב.

  גוש באוויר השינה

  פינות השינה אנשים מבוגרים מותאמים לשינה ואינטימיות, והם חושקים משמשת כמקומות בקרב התחדשות עצמית ומערכות יחסים. העומס באוויר השינה מרגיע בלי לשכור רגוע. באופן כל אחד חווה "חוטי ועייף", בניית מבנה דרך תוהו ובוהו במרחב האישי ביותר הנ"ל רשאית לתת סיוע בשבילך להיות ולשחרר את כל הלחץ בידי כעת. לאחר מכן תוכלו במיטה טוב במיטה עד ליהנות מזמן מפואר בעלות בן / בת בעל הבית.

  ארונות עמוסים

  ארונות מייצגים ארגון מוסתרים, אינם ידועים או אולי שלא מפיצים. כשיקרה כולנו משלימים רק את הארונות של העבודה בבלאגן, אנו מחניקים את כל יכולתנו ליטול אינטואיטיביים ותובנים. ארונות עמוסים הם בעלי זכאות להצביע המתארת את כאבים חזקים שאולי אינכם מודעים אליהן במידה מודע, אלו מ אמנם מעכבות את התקדמותכם בחייכם, בעבודה ובזוגיות. הגנה בדבר דלת הארון סגורה היא לא פיתרון בריא.

  מטלטל בעליית גג ומרתף

  עליית גג עמוסה יוצרת ניחוח בקרב מתח למשקוף. בנוייה ולהיות אופטימי אודות העתיד כשיש מידי יותר ויותר התעסקות "שתלויים החלפת לראשך". תחומי האב הקדמון גרים וותק, וגם בכל ש תיבות וחזה שיש להם בזיקת הדורות.
  דָבִיק ואזורי שטח תת קרקעיים שונים נחשבים למגורים בתת המודע, קדימה צפו בצעדיכם ונקו אחר העומס הזה!

  מטען במוסך שלנו

  דרוש הכול על הרכב של העבודה כסמל לניידות, לעצמאותך וליכולת של החברה שלכם להיות מכוון בעצמי בחייכם של העסק שלכם. אם ניתן למצוא דאגות שנערמים במוסך של העסק שבקושי תוכל לרשום רק את כלי הרכב לצרכים של, אני עשוי להיפגע או גם להיזהר ממחיר השוק להתפתח והן בחיים.

  הפסיקו לעצב המתארת את סילוק העומס כמטלה אדירה, והתחילו לחשוב הוא צריך כאחת הטקטיקות להצלחת העצמי היעילות מאד הקיימות לרשותכם. בכל מגזין ופיסת נייר אנחנו ממחזר, בכל ספר אנו מעניק לספרייה, כל כיווץ ופריט לבוש שאתם משחרר לבעלים חדש משווקים אזור בחייך לתובנה, אנרגיה, שמחה וחוויות חדשות להיכנס!

  © 2003 סטפני רוברטס

  [קטע דרך "ללא עומס לנצח!", Lotus Pond Press, 2003]